УУБ застосувала санкції проти п’яти учасників-порушників торгів за напрямком «Необроблена деревина»

Українська універсальна біржа працює на засадах чіткого дотримання чинного законодавства, нормативно-правових документів та правил торгівлі. Тому на біржі здійснюють постійний моніторинг щодо дотримання учасниками торгів вимог регламенту й виконання сторонами своїх зобов’язань до укладених договорів.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» була вимушена застосувати санкції до п’яти учасників-порушників, які брали участь в аукціонах, що відбулись 20 травня, 7,8,23 червня та 16 серпня.( А саме додатковий аукціон ЛГ Сумської області № 669 23.06.2022 р.) Для двох учасників порушників санкції передбачають недопущення до участі в наступних аукціонах протягом трьох місяців, що будуть ініційовані лісовими господарствами Закарпатської області. Ще на трьох учасників-порушників накладені санкції у вигляді їх недопущення до участі в наступних аукціонах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісгоспами Закарпатській, Черкаської та Сумської областей.

Наглядова рада УУБ наголошує, що санкції є вимушеною мірою для забезпечення рівних умов всіх учасників, конкуренції та прозорості торгів.

Для запобігання виникнення подібних ситуацій у майбутньому необхідно суворо дотримуватися встановлених правил торгівлі та виконання всіма сторонами своїх зобов’язань щодо умов договорів.