УУБ застосувала штрафні санкції до десятьох учасників-порушників торгів.

УУБ застосувала штрафні санкції до десятьох учасників-порушників торгів

Українська універсальна біржа працює на засадах дотримання вимог законодавства, чинних нормативно-правових документів та правил торгівлі. Триває постійний моніторинг дій учасників аукціонів стосовно порушень вимог регламенту, виконання зобов’язань сторонами до укладених договорів.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» була вимушена застосувати санкції до десятьох учасників-порушників Регламенту, які брали участь в аукціонах 19 квітня, 6, 9, 18 травня та 1, 2, 3, 22 червня 2022 року. Для восьми учасників(один з яких приймав участь в додатковому аукціоні № 377 02 червня 2022 року по Сумській області) санкції передбачають недопущення у наступних аукціонах терміном на три місяці, що будуть ініційовані відповідними лісовими господарствами Чернігівської, Черкаської та Сумської областей. Ще на двох учасників-порушників накладені санкції у вигляді недопущення до участі в аукціонах строком на три місяці, що будуть ініційовані відповідними лісовими господарствами Вінницької та Закарпатської області, та фінансові санкції у вигляді утримання частини гарантійного внеску, як штрафу.

Санкції є вимушеною мірою для забезпечення рівних умов учасників, конкуренції та прозорості торгів.

Колектив УУБ вкотре наголошує на недопустимості порушення правил торгівлі та обов’язковому виконанні умов договорів для запобігання виникнення подібних ситуацій.

https://www.uub.com.ua/presscenter/pres-sluzhba/pres-relizy/